Një grua dhe një burrë janë arrestuar pas një incidenti në Prishtinë.

Sipas raporti zyrtar të policis që të dy ishin përleshur fizikisht në mes vehte duke i shkaktuar lëndime trupore njëri tjetrit.

Policia ka sqaruar se që të dy janë arrestuar dhe paraburgosur për 48 orë.

Raporti i plotë:

Prishtine 31.12.2019-19:47. Janë arrestuar dy të dyshuar , një mashkull dhe një femër K-Shqiptare pasi qe te njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht ne mes vete. Si pasoj dy te dyshuarit kane pësuar lëndime trupore dhe kane pranuar tretman mjekësor. Me vendim te prokurorit pas intervistimit te dyshuarit janë dërguar ne mbajtje.

MUND TË JU PËLQEJNË