Vallëtarja Dinjeta Kosumi, e njohur në publik si Kallashi, që nga shfaqjet e para në publik, ka ngacmuar kurreshtjen e publikut, shkruan “Kosovarja”.

Kallashi ndonëse jo më e pranishme si dikur në median rozë, ende bënë përshtypje. Shpesh postimet e saj kthehen në lajme dhe pushtojnë shoëbizin vendor.

Së fundi, vallëtarja sensuale është larguar nga Kosova dhe po jeton për pak kohë në Dubai. Nuk dihet arsyeja se përse ka shkuar atje. Heren e fundit që ishte në Dubai, realizoj një këngë me videoklip, shkruan “Kosovarja”.

Ndajmë me ju foto nga dhoma e fjejtjes së saj në qytetin e luksit, në Dubai. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË