Valltarja Donjeta Kosumi apo siç njihet në Kosovë me emrin e artit Kallashi edhe pse ka disa kohë që është larguar nga ndejat e klubet e natës ende po vazhdon të jetë e përfolur për lëvizjet dhe postimet që i ndan për ndjekësit e saj të cilët janë të shumtë.

Në çdo postim ajo merr vëmendje me postime që ndonjëherë përkrahë dikë por edhe ofendon dikë duke i bërë “diss-a” të shumtë, shkruan Kosovarja.

Javë me parë në rrjete sociale u shpërnda një video teksa Morena ia kërkonte dikujt lokacionin, e që shumica u tallen me të duke e kthyer në humor.

Kallashi e vlerëson shumë Morenën dhe punën e saj kështu që vendosi ti dalë në mbrojtje duke shkruar disa fjalë për të: “Mrapa çdo gruaje te suksesshme, është një grua tjeter e suksesshme qe e perkrahe!
Qomani lokacionin t’ju qoj do m** t’Morenes ne pakete.
Edhe bonuni gati se neser Hortikultura pe mbledhshin berllogun!, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË