Arta Nitaj u bë njohur për publikun me rolin e “Xhesikës” në serialin vendor “O sa mirë”, ndërsa vazhdon të jetë e komentuar në mediat rozë.

Aktorja e njohur, komentohet për jetën e saj private dhe linjat joshëse që ka fal kujdesit intensiv që ka ndaj tyre.

Arta e cila është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale sjell vazhdimisht fotografi provokues, e një të tillë e ka publikuar edhe së fundi teksa shihet e veshur në bikini.

“2019 kthehu se kena bo hajgare”, ka shkruar Arta në mbishkrimin e fotografisë.

Ndryshe, Arta aktualisht është zhvendosur në Dubai.

MUND TË JU PËLQEJNË