Kjo javë duket se do të jetë mjaft e veçantë për pesë shenja të horoskopit, të cilat sipas astrologëve do të kalojnë një fazë të rëndësishme në jetën e tyre. Mesa duket janë 5 shenja të horoskopit të cilat do kenë një javë të suksesshme dhe do marrin lajme të mira.

Gaforrja

Kjo është një kohë e bukur për të thënë “po” për mundësitë emocionuese. Shpreheni veten përmes përpjekjeve artistike dhe shmangni kritikun tuaj të brendshëm.Tani për tani, ju keni për qëllim të blini gjithë bukurinë që kjo botë ka për t’ju ofruar. Këtë javë, prisni të keni një javë të suksesshme

Akrepi

Dielli është në shtëpinë tuaj të parë dhe askush nuk mund ta heqë statusin tuaj si magjistare supreme.Dhe, kjo nuk është arsyeja e vetme pse kjo javë është kaq e veçantë. Ju keni kaluar mjaft kohë stresuese me Venusin në retrogradë te Akrepi. Megjithatë, kozmosi po heq barrën tuaj.

Luani

Do të ndiheni të detyruar të angazhoheni në biseda stimuluese dhe të angazhoni një audiencë me mendjen tuaj të mprehtë. Me kaq shumë ide të shkëlqyera që rrjedhin nga mendja juaj, nuk ka asnjë mënyrë që ju të mos ndiheni të frymëzuar për të përqafuar suksesin këtë javë.

Shigjetari

Mërkuri zyrtarisht do të hyjë te Shigjetari. Kur Mërkuri është në anën tuaj, inteligjenca juaj po ndizet në zjarr. Ju sillni aq shumë aventura në univers kur bashkoni forcat me këtë planet. Është koha që të na tregoni sa spontan jeni. Në këtë mënyrë, edhe gjërat do i keni në kontroll.

Bricjapi

Nuk është gjithmonë e lehtë për ju të rrëmbeni emocionet tuaja dhe t’i përdorni ato. Megjithatë, dëshirat tuaja më të thella dhe talentet e fshehura do të notojnë në sipërfaqe. Këtë javë do të jeni në gjendje të merrni të gjitha vendimet e duhura, të angazhoni të gjitha lëvizjet e duhura dhe të ndiheni plotësisht të angazhuar me vetëdijen tuaj, sipas joq.al E gjithë kjo do të ndihmojë në luftën kundër efekteve të Diellit kundër Saturnit, planetit tuaj sundues.

MUND TË JU PËLQEJNË