Këngëtarja e njohur Edona Llalloshi përveç aspektit profesional ajo është e zonja edhe në aspektin familjar.

Një nënë dhe një grua e përkushtuar, këto përparësi ajo i shfaq shpeshherë në rrjete sociale, e cila poston imazhe prej festive të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Sot, ditëlindjen e vajzës ajo e organizoi me një mynyrë mjaft të thjeshtë, por me një tortë të veçantë.

“Nana, babi dhe Nur-i ti urojmë edhe 100 të shëndetshme dhe të lumtura ylli jonë #Doa”, përkrahë portretit familja këngëtarja la këto fjalë për ditëlindjen e vajzës.

Ndryshe, Edona ka filluar sezonës e dasmave ku çdo ditë po na prezanton me fustanat e saj të ndryshen, e që duket e mrekullueshme. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË