Çifti i njohur Nora dhe Robert Berisha janë ndër çiftet më të pëlqyera dhe njëkohësisht më të  komentuara të estradës, shkruan “Kosovarja”.

Përveç, dashurisë ata kanë edhe një pikë tjetër të përbashkët, e cila është muzika.

Që të dy janë këngëtar të muzikës moderne, duke u pëlqyer mjaft shumë nga publiku edhe pse si kemi parë asnjëherë me ndonjë bashkëpunim.

Jeta  e tyre private u përfol mjaft shumë, duke spekuluar disa herë se çifti janë drejtë ndarjes.

Por, pas gjithë atyre spekulimeve çifti i dashur po vazhdojnë martesën e tyre.

E sot në shtëpinë e çiftit simpatik ka festë.

Vajza e tyre Renee po feston ditëlindjen.

Është i pari Roberti ai i cili ka ardhur me këtë urim: “Gëzuar ditëlindjen evlad. Të don babi shumë”.

Stafi jonë i uron ditëlindjen princeshës së vogël Renee./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË