Reperi Kastriot Rexha i njohur si Majk është shumë i njohur nga publiku shqiptar, i cili fillojë karrierën vite me parë duke sjellë hite të mëdha në skenën muzikore.

Ai u veçua edhe për zërin e tij të talentuar e të shkolluar dhe për stilin e tij për të cilin arrin të komplimentohet gjithmonë për çdo paraqitje, shkruan Kosovarja.

Që nga shpërndarja e Koronavirusit në Kosovë të gjithë kanë vendosur të izolohen në shtëpi duke u kujdesur për shëndetin e tyre.

Edhe Majku po vepron njësoj si të gjithë duke kaluar kohë të bukura në shtëpi.

Ai ndau një imazh një pjesë të shtëpisë e cila po duket e dekoruar tejet bukur./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË