Fiona Gllavica është aktorja e njohur dhe mjaftë e dashur për publikun kosovarë.

Ajo bëri për vete njerëzit me rolin e saj karakteristik në serialin vendor “Çka ka shpija”, shkruan “Kosovarja”.

“Pajtesa” siç thirret bë serial është e martuar me Hamdinë, një djalë çapkën dhe i papjekur, herë i zgjuar e herë lazdran.

Megjithatë ata e duan njëri-tjetrin dhe nuk lejojnë askënd të ndërhyjnë në marrëdhënien e tyre.

Çift simpatik që publiku i ka për zemër.

Por, e vërteta e jetës reale të tyre është ndryshe. Të dy janë të martuar dhe kanë jetë të lumtur.

Partnerët e tyre duket se ua kuptojmë profesionin dhe nuk ndërhyjnë në këtë aspekt.

Megjithatë ekzistojnë xhelozia në raste të caktuar.Sidomos pas fotos së fundit të Fiones, mbase do të xhelozoj bahskëshorti i saj Arbnori.

Aktorja shfaqet krahë Hamdisë (Dardan Gashit) me të cilin janë veshur njejtë me ngjyrë të kuqe.

Ata duken mjaftë të hareshëm teksa Fiona realizon selfien.Por si do të reagoj Arbnori në këtë rast?!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË