Fiona Gllavica është nga aktoret më të pëlqyera të vendit.

Ajo me talentin dhe profesionalizmin e saj, arriti të bëhet kaq e suksesshme nëpërmjet rolit të “Pajtesës”, shkruan “Kosovarja”.

Fiona po e vazhdon suksesshëm njëkohësisht karrierën e jetën private. Ajo muaj më parë është martuar me Arbnor Pacollin dhe shumë shpejt pritet të bëhen prindër për herë të parë.

Gjatë kohës sa është shtatëzënë ajo vazhdimisht po ndanë imazhe në rrjetet sociale.

Dihet që është një femër bukuroshe, mirëpo tash edhe më shumë është zbukuruar e lumturuar, teksa shihet plotë pozitivitet e energji.

Së fundi ajo ka publikuar një video të shkurtër në Instasrory në të cilën duket aq bukur në fustanin vjollcë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË