Një person është lënduar pasi është goditur nga rryma elektrike.

Ai është dërguar për tretman mjekësor në QKMK dhe më pas është liruar për në shtëpi.

Viktima u godit nga rryma derisa ishte duke punuar në një kompani në Malishevë.
“Raportohet viktima mashkull K/Shqiptar, deri sa ishte duke punuar në një kompani aksidentalisht është goditur nga rryma elektrike. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe pas marrjes së tretmanit mjekësor në QKMK , është liruar në shtëpi”, thuhet në raportin e Policisë. /Indeksonline/.

MUND TË JU PËLQEJNË