Fiona Gllavica në muajin korrik i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me Arbnor Pacollin.

Çifti janë kurorëzuar nga i pari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, shkruan “Kosovarja”.

Jeta e tyre po bëhet kurreshtje për shikuesit të cilët e duan “Pajtesën” e serialit, ndërkohë që ajo nuk ka hezituar të ndaj aktivitetet me ta.

Së fundi Fiona ka zbuluar shtatëzëninë e saj para të gjithëve, lajm ky që u përhap shpejt në të gjitha anët.

Pajtesa krahas obligimeve të saj si nuse po e vazhdon edhe karrierën në serialin e njohur dhe shumë të pëlqyer “Çka ka shpija”.

Ajo së fundi ka treguar si do të duket në episodën e ri. Me bluzë e buzë të kuqe ajo duket mjaftë bukur./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË