Morena Taraku nuk po ndalet së provokuari. Secilin postim që hedhë në instagram sigurohet që të kthejë vëmendjen ka vetja, e është duke ia arritur mjaft mirë.

Të gjithë ndjekësit kanë një interesim të madh për modelen dhe këngëtaren e njohur, mezi presin që ajo të postoj një foto e ta vërshojnë me komente e komplimente, shkruan “Kosovarja”.

E gjatë kohës së pushimeve në Tajlandë, Morena ka sjellë lloj-lloj foto, që nga poza e hipur mbi elefant , pastaj e shtrirë në tigër e gjerë tek kjo e sotit e hipur mbi varkë duke vënë në pah linjat joshësë në bikini të bardha.

Natyrisht që as kësaj radhe ndjekësit nuk u mbajtën me komente.

‘Na bëre me tension’ – i shkruan dikush kur pa këtë foto e këtë trup të Morenës./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË