Sasha Sobhani është miliarderi iranian i cili ka qenë në lidhje dashurie me këngëtaren Morena Taraku.

Mirëpo, një muaj pasi u zbulua nga mediat, Morena Taraku dhe Sasha i dhanë fund raportit të tyre.

Por, duket se fiksimi i tij janë vajzat shqiptare!

Kësaj radhe miliarderi iranian ka etiketuar bukuroshen Vildane Zeneli, ku edhe në llogarinë e tij ka publikuar një fotografi të saj, duke i vënë një figurë ‘zjarri’ në të./GazetaBlic/.

Ndryshe, javë më parë kur Morena Taraku festoi ditëlindjen, nuk mungoi edhe urimi nga Sasha Sobhani, i cili publikoi një fotografi të saj ku shkroi ‘Urime ditëlindjen”.

MUND TË JU PËLQEJNË