Morena nuk e ka ndërmend të heq dorë nga pozat provokuese.

Këngëtarja dhe modelja e njohur kosovare thuajse çdo ditë po shton dozën e provokimeve, duke u shfaqur secilën herë e më joshëse, shkruan “Kosovarja”.

Ka kohë që e bukura Morenë ndodhet në Turqi duke shijuar jetën luksoze.

Mes luksit që po bën ajo nuk ngurron të shkrep edhe imazhe të bukura si kjo që e shihni tani.

E veshur në të brendshme, Morena vë në fokus linjat e saj me një pozë provokuese nga shtrati.

E tillë është Morena, një femër e zjarrtë që të djeg që në shikim të parë./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË