Nexhat dhe Xhevahire Osmani janë ndër çiftet më pak të përfolura në mediat rozë.

Kjo për shkak të privatësisë dhe distancës së madhe që kanë pasur gjithmonë me portalet dhe gazetarët, shkruan Kosovarja.

Por, kohët e fundit kjo ka ndryshuar, dhe dyshja kanë vendosur që të jenë më afër këtyre gjërave dhe të pranojnë çdo shkrim i dedikuar për ta.

Kryesisht së për çfarë shkruhet tani për ta janë fëmijët e tyre, se si dita ditës po rriten dhe po marrin vëmendje gjithnjë.

Është bashkëshortja e Nexhatit ajo që tani më shumë është pasionuar pas ekspozimit të tyre.

Ajo këtë herë publikoi disa fotografi të vajzës së vogël, e cila duket po aq e ëmbël dhe e bukur sikur çdo herë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË