Nexhat Osmani tashmë është emër i njohur në skenën muzikore.

Ai është një këngëtar i dalluar dhe mjaft i pëlqyer, i cili gjithmonë sjell këngë me tekste që ndëgjohen nga fansat e tij, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari është i njohur mjaft shumë edhe në jetën private, ku ai së bashku me gruan e tij dhe fëmijët shpesh janë pjesë e mediave rozë.

Postimet e shumta në rrjete sociale nuk i ndal Xhevahirja, e cila ndan momente nga përditshmëria e saj.

E, sot për ditëlindjen e vajzës ajo publikon ambientin e shtëpisë ku shihet se sa bukur e ka dekoruar. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË