Fjolla Svicra u bë e njohur që nga martesa me këngëtarin e njohur Alban Mehmeti.

Ata përbejnë një çift mjaftë simpatik, dhe janë prindër të dy djemve, shkruan Kosovarja.

Bukuroshja është mjaftë aktive në rrjete sociale që ndan imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj e që në të gjitha kujdeset të shfaqet si damë e vërtetë.

Në sfidën e shpërndarë së fundmi fjollës iu kërkua të postojë një imazh të papublikuar me herët.

Ajo duket për mrekulli, ku ajo çka bie në sy janë vathët e saj me të cilët duket unike./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË