Fjolla Svirca është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Alban Mehmetit.

Dyshja pëlqehen mjaft shumë nga publiku, Albani për muzikën që sjellë e Fjolla si një femër e zonja që është, shkruan “Kosovarja”.

Publiku ka një simpati të veçantë ndaj saj, e cilësojnë si një femër elegante dhe çdo herë me stil.

Së fundmi, si shumica e popullsisë edhe Fjolla është vetizoluar, ndaj në këto kohë të zymta ajo pyet se a jeni mërzit me këtë gjendje?

Ndërkohë që, ajo thotë për veten “Unë po valla”./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË