Fjolla Svirca është njëra nga femrat më me stil të shoubizit kosovarë.

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Alban Mehmeti, me të cilin janë bashkë tash e sa vite, shkruan “Kosovarja”.

Kur flitet për Fjollën, zakonisht komentohet veshja e saj dhe grimi. Ajo ndonëse nënë e dy djemve, ka arritur mjaftë mirë ti ruaj linjat trupore.

Bukuroshja është aktive në rrjetet sociale, teksa publikon fotografi të ndryshme nga aktivitetet e saj të përditshme.

Sot ajo ka shijuar kohën e mirë duke shëtitur shesheve të Prishtinës.

Mes Kuvendit e Qeverisë ajo ka marrë një pozë atraktive, teksa veshja e saj me stil ka marrë vëmendje.

Një bukuri e tillë, sigurisht që ka lënë pa fjalë shumë kalimtarë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË