Daut Haradinaj dhe bashkëshortja e tij, Lola Muçaj-Haradinaj janë ndër çiftet, për të cilët shkruhet shumë në mediat rozë.

Si deputeti ashtu edhe gruaja e tij janë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe vazhdojnë të jenë si çifti më i dalluar në faqen rozë, shkruan “Kosovarja”.

Lola është ajo e cila shpesh në rrjete sociale ndan foto nga jeta private, duke shkëlqyer gjithmonë në pamjen fizike.

Idet e përkryera ajo i praktikon edhe me burrin e saj, të cilët shpesh herë përshtaten në veshje.

Sot, për festën e Krishtilindjëve Lola ka publikuar një foto së bashku me Dautin.

Me një buzëqeshje të ëmbël çifiti duken për mrekulli. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË