Moderatorja Blerona Zeqiri ka muaj të tërë që është në vëmendje të medieve rozë .

Zeshkania bukuroshe tanimë po përflitet për humbje të konsiderueshme të peshës, gjë qënatyrisht Blerona e ka ndier fort, shkruan “Kosovarja”

Së fundmi ajo ka hapur një pyetësor, ky pyetjet e shumta që i janë adresuar apo edhe komplimentet kanë qenë rreth peshës.

Por ka pasur edhe kritika, si kjo se më e bukur ke qenë e trashë se sa tani, ndaj të cilës Blerona ka reaguar duke thënë se bukuria nuk matet me peshë .

Pas kësaj mori prapë një kundërpërgjigje: Meqë bukuria nuk matet me peshë pse je dobësuar?- pyetet moderatorja.

Njëra prej përgjigjeve ka qenë ajo se: ‘E bukura mbetet e bukur si 50 kg si 100’.

Me një fjalë Blerona është e kënaqur me peshën e saj dhe me vetveten në përgjithë si./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË