Këto kohë, pamja e jashtme e moderatores së “RTV 21”, Blerona Zeqiri, ka pësuar ndryshime drastike, shkruan “Kosovarja”.

Blerona, që dikur kritikohej për disa kilogram më shumë, vendosi që ti nënshtrohej një ndërhyrje për tu dobësuar dhe tani gëzon linja ideale.

Blerona Zeqiri, njëjtë si shumë figura publike, iu nënshtrua një presioni të madh mbi peshën, të cilën me patjetër u desh ta zbres.

 E, tani prezantuesja e “1 kafe prej shpisë”, inka rregulluar dhëmbët. Me dhëmbët e rinj, ajo gati nuk po njihet, shkruan “Kosovarja”.

Duket se ndjekësit e saj në Instagram, nuk e kanë pritur edhe aq mirë ndryshimin e saj.


MUND TË JU PËLQEJNË