Qysh prej fillimit të karrierës ajo u dallua për guximin dhe energjinë gjatë performancave.

Genta Ismajli ka qenë dhe është tip i ndryshimeve, e bën atë qka i pëlqen dhe nuk qanë kokën për të tjerët, shkruan “Kosovarja”.

Kritikat sikur e forcojnë dhe e mbushin me energji të reja, teksa nuk i ndal aktivitetet e saj.

Këngëtarja po vazhdon të godas me postimet e saj, sidomos kohëve të fundit pas lidhjes së dashurisë me biznesmenin turk.

Vazhdimisht prezantohet me të, shfaq luksin që po e jeton, dhuratat e shëtitjet e shumta.

Një video e saj e realizuar së fundi shfaq Genten duke bërë lëvizje interesante. Ajo bën lëvizje të kokës teksa godet fytyrën dhe i kërkon falje vetës. Çka nuk i bjen ndër mend edhe kësaj!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË