Këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka rikthyer vëmendjen e medieve rozë kah vetja, duke qenë e komentuar për çdo lëvizje.

Ajo po jeton një jetë të lumtur bashkë më të dashurin turk me të cilin ndan imazhe të bukura nga vendet përrallore që po i vizitojnë, shkruan Kosovarja.

Biznesmeni turk është shumë i dashuruar në të dhe nuk heziton që ti blejë dhurata të shumta e që sigurisht kushtojnë shumë.

Dje ishte dita e gruas 8 marsi, ku të gjithë kanë befasuar më të dashurat e tyre me dhurata.

Edhe turku u kujdes që Gentës ta zbukurojë ditën si është më së miri.

Ajo pozoj brenda dy veturave luksoze në të cilin ka shkruar : “Të dua”.

Sigurisht kjo ishte një dhuratë për 8 mars./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË