Genta Ismajli po jeton historinë e saj të dashurisë dhe këtë nuk po e fsheh aspak.

Vetëm para pak kohësh, për Prive ajo na dha një pamje më të afërt të lidhjes së saj.

Në fotosesionin e fundit, këngëtarja shkëlqeu në një fustan të bardhë nga Louis Vuitton, e që natyrisht i ka kushtuar kuletës së saj.

Sipas llogarisë së @what.they.wearin në Instagram, fustani i markës luksoze Louis Vuitton “Sleeveless Belted A-Line Dress”, kushton 2,320 euro.

MUND TË JU PËLQEJNË