Tragjedia në Durrës pas tërmeteve të fuqishme që kanë goditur vendin ka shkaktuar shumë viktima dhe ka shuar familje të tëra.

Njëri nga rastet më të dhimbshme është ai i burrit i cili ka humbur pothuajse gjithë familjen nga shembja e ndërtesave, shkruan lajmi.net.

Ai me gjysmë-fryme dhe në presionin e lotëve ka rrëfyer për familjarët e tij të vdekur nën rrënoja.

MUND TË JU PËLQEJNË