MAKEUP & SKINCARE.

Në kohën më të bukur të vitit, në prag të festave, më së miri mund të zbukurohemi me produktet super kualitative të brendit të famshëm të kozmetikës ‘MakeUp Revolution’.

‘Make Up Revolution’ – si përfaqësues ekskluziv i brendit për Kosovë , përveq që i shprëndan produktet REVOLUTION në të gjitha kozmetikat në Kosovë, gjithashtu iu mundëson juve klientëve të porosisni online, shkruan “Kosovarja”.

Produktet e reja nga brendi REVOLUTION mundeni me i pa në faqen e tyre zyrtare në instagram dhe facebook , që menaxhohen nga vet stafi.

Produktet origjinale të REVOLUTION njihen për kualitet shumë të lartë, qëndrueshmëri dhe për faktin se janë super të pigmentuara./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË