Genta Ismajli është një emër mjaft i dashur për publikun. Energjike, unike dhe çdo herë në top formë që nga fillimi i karrierës e gjerë më sot.

Kohët e fundit këngëtarja çdo ditë zë ballinat e faqeve rozë e kjo krejt për shkak të lidhjes së saj më biznesmenin turk, shkruan “Kosovarja”.

Genta këtyre ditëve madje shpesh ka postuar edhe foto me nënë e motrat, ajo ka bërë lidhjen familjarë duke prezantuar familjen më dhëndrin turk, të cilët e pritën mjaft mirë.

Genta siç dihet ka dy motra Andën dhe Manin, e sot Anda na shfaqet në një portret të bukur familjar me bashkëshortin e dy djemtë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË