Mihrije Braha po vazhdon të konsiderohet si këngëtarja më e bukur në skenën muzikore, e cila vetëm po rinohet.

Ajo me paraqitjet e saj të veçanta gjithmonë është pjesë e mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Përveç aspektit profesional, ajo që e veçon këngëtaren është stili unik që ka, duke bërë ndryshime të njëpasnjëshme.

Në fotografitë e shumta që poston Mihrija shfaqet herë me flokë të dredha dhe herë të drejta.

Por, ju si e vlerësoni më mirë këngëtaren? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË