Adea Pula iu bashkëngjit skenës muzikore në moshë të re.

Që nga atëherë ajo fillojë një simpati të veçantë nga publiku shqiptar e cila këndonte këngë për fëmijë dhe i argëtonte me zërin e saj të ëmbël, shkruan Kosovarja.

Edhe pse ka kohë që është distancuar nga muzika, por nuk po arrin të distancohet nga mediet rozë për shkak të paraqitjeve të saj të zjarrta duke reklamuar pasuritë trupore.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale që ndan imazhe të ndryshme dhe mjaftë tërheqëse duke marrë vëmendje.

E në këtë të fundit Adea po duket për mrekulli, po paksa e mërzitur, a thua kush e ka mërzit apo ishte thjeshtë për foto?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË