Modelja e njohur shqiptare ka arritur të jetë në qendër të vëmendjës nga mediat rozë ku vazhdimisht lakohet emri i saj nga gazetaret.

Bëhët fjalë për Kejvina Kthella e cila konsiderohet si një bukuri e rrallë, që gëzon linja trupore për të cilat të gjitha femrat e kanë zili, shkruan Kosovarja.

Kejvina konsiderohet si një nga femrat më joshëse, e cila herë pas here shfaqet nëpër rrjetet sociale me fotografi mjaft provokuese në të cilat ekspozon format e saj të përsosura.

Të gjithëve na intereson se si ishte dukej bukuroshja kur ishte e vogël, e këtë “kureshtje” e ka shuar vetë Kejvina e cila në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një imazh kur ishte e vogël.

E bukur, e buzëqeshur dhe plotë jetë, Kejvina duket e njëjta si sot./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË