Modelja Kejvina Kthella e ftuar në emisionin “Thumb On” në RTV Ora, ka treguar se si e kanë pritur familjarët daljen e saj të parë publike me fustanin e kuq e cila u përfol shumë gjatë në media.

Fatma Haxhialiu: Kur babi lexoi vërdallë për fustanin e famshëm të kuq të Xingut që ishte dhe dalja jote e parë, çfarë ka thënë?

Kejvina Kthella: Ngaqë puntata ishte e regjistruar, unë i kam nisur video para tek një grup që kemi me familjen dhe i kam thënë më falni por unë duhet të dal kështu, por brekët kanë qenë. Nuk më thanë asgjë prindërit. Kam një familje të mrekullueshme dhe nuk di çfarë të them.

MUND TË JU PËLQEJNË