E trashëgoi talentin nga familja, dhe po e promovon mjaftë mirë, shkruan “Kosovarja”.

Tanimë është bërë emër i dashur, dhe shumë i pëlqyer nga publiku.

Ndonëse jo me zhanrin e njëjtë të muzikës si të nënës e motrës, Besiana po pëlqehet shumë nga publiku.

Përveç për muzikën e saj,ajo u komentua vazhdimisht për stilin e saj të veçantë.

Me të hyrë në botën e muzikës Besiana ka arritur të marrë vëmendjen e publikut, dhe tani është bërë nga më të komentuarat në mediat ‘roze’.

E këto ditë, ajo si shumë kolegë të estradës, po i shijon pushimet në plazh.

Me një pozë atraktive në bikini, ajo po i shijon rrezet e diellit, të cilat përveç që po e ngohin po ia falin edhe një buzëqeshje në fytyrë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË