Një vajzë 36 vjeçare shqiptare është gjetur pas 22 vitesh. Kjo është pasqyruar në emisionin “Pa gjurmë” të Report TV.

Bëhet fjalë për Teuta Ibrahimin e cila para njëzet e dy vitesh kishte humbur gjurmët dhe kishte shkuar me një person në një vend evropian.

Për këtë lajm të shumëpritur padyshim se prindërit e Teutës mbetën “të shtangur”, transmeton Indeksonline

Shikojeni videon:

MUND TË JU PËLQEJNË