Operacionet plastike në fytyrën e Morena Tarakut dita e ditës po shumohen.

Ndonëse dikush mjaftohet me një herë për ta bërë hundën apo buzët, e njëjta gjë nuk ndodh me Morena Tarakun.

“Bukuroshja” plastike e Prishtinës në paraqitjet e saj së fundmi po habitë të gjithë me pamjen e saj, e cila duket sikur nga postimi në postim i shtohet një operacion i ri, pse jo dhe i dyfishuar!

Përveç pamjes së saj, këngëtarja u përfol gjatë edhe për lidhjen e saj me miliarderin iranian, e cila zgjati vetëm një muaj pasi u zbulua në media.

Ndërsa, anash nuk ngelet as jeta e saj super luksoze, ku shpeshherë është vënë në pikëpytje se nga “furnizohet” Morena Taraku!/GazetaBlic/.

MUND TË JU PËLQEJNË