Young Zerka ishte mbrëmë i ftuar në emisionin “Glamour Zone” me Ester Bylykun, ku foli për disa detaje private nga jeta e tij dhe marrëdhënia me Ronela Hajatin.

Reperi tregoi përse nuk flet shumë për lidhjen e tij me Ronelën dhe u shpreh se ende nuk e ka ndarë mendjen për të krijuar familje.

“Në momentin që unë do ta kem ndarë mendjen që do të bëhem familjar, atëherë do te them diçka”, u shpreh ai.

Po si po shkon lidhja me Ronelën?

Young Zerka e përshkroi me një fjali super të shkurtër kur tha se “lidhja me Ronelën po shkon shumë mirë shyqyr Zotit”.

Dyshja është përfolur se ka shumë vite që janë bashkë, por Zerka e mohoi këtë duke thënë se “kemi 5 vite në muzikë bashkë”.

Por a e mendon martesën këngëtari i njohur shqiptar? “Patjetër që po, është normale vjen një farë kohe që njeriu duhet të krijojë një familje”, theksoi ai.

Sa i përket dashurisë së madhe këngëtari tha se “edhe mundet” ta ketë gjetur.

MUND TË JU PËLQEJNË