Yllka Kuqi njihet si njëra nga femrat e estradës me stilin dhe shijen unike që ka.

Krahas zërit të mrekullueshëm, ajo admirohet për linjat e trupit dhe pozat joshëqe që sjellë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja është tip i femrës pa komplekse e hapur me të gjithë dhe shumë pozitive.

Yllka me veshjet e saj sjellë gjithmonë uniken, duke bërë kombinime interesante dhe të guximshme.

Edhe kësaj radhe vjen me një fustan të shkurtër e shumë të veccantë, të cilin e prezanton për herë të parë.

Në këtë fustan të këndshëm ajo duket tejet joshëse./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË