Aktorja e njohur Yllka Gashi, tash e sa vite është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo është e njohur me emrin si ‘Zana’ e serialit “Familja Moderne”, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse që një kohë të gjatë ajo qëndron larg profesionit të saj, aktivitet rreth jetës private nuk i ndal asnjëherë.

Së fundmi, ajo për ndjekësit e saj ka ndarë një imazh mjaft të ëmbël, në prani të prindërve.

Kujtojmë, Yllka është e martuar dhe ka një vajzë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË