Aktorja e njohur Yllka Gashi, tash e sa vite është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo jeton atje së bashku me bashkëshortin, dhe vajzën e saj të vogël.

Ndonëse ka qenë më pak aktive në aktrim, Yllka prapëseprapë vazhdon të jetë shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo vendosi që të publikojë për fansat e saj një fotografi, ku shfaqej tërësisht natyrale, pa makijazh.

“E freskët, e pastër, natyrale, pa makijazh”, ka shkruar aktorja Gashi në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërkohë pëlqimet dhe komplimentet e shumta nga ndjekësit e saj nuk kanë munguar.

MUND TË JU PËLQEJNË