Yllka Gashi ka vite që u largua nga Kosova, por edhe nga skena teatrore e filmike, me gjithë tentimet për t’iu përkushtuar profesionit edhe në Amerikë.

Megjithatë, ajo mbetet e dashur dhe e pëlqyer nga publiku kosovarë.

Së fundmi, Yllka përmes llogarisë Instagram është kthyer pas në kohë, ku ka postuar imazhet e një fotosesioni të realizuar para disa vitesh./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË