Aktorja Yllka Gashi edhe një pjesë të mirë të kësaj vere në ikje e ka kaluar në vendlindje, në Prishtinë, shkruan “Kosovarja”.

Yllka po jeton në SHBA dhe këtë pushim veror të kaluar në Kosovë nuk ka dashur të jetë pjesë e asnjë media, duke mos dashur të japë ndonjë intervistë apo deklaratë.

Yllka ka qenë dhe mbetet mjaftë e pranishme me postime në rrjete sociale, ku publikon foto të saj, por edhe të së bijes, shkruan “Kosovarja”.

Në një nga fotot e fundit, ajo shfaqet me një filter me syze dhe duket ndryshe e mjaftë bukur.

MUND TË JU PËLQEJNË