Aktorja Yllka Gashi ka qenë dhe vazhdoj të jetë pjesë e shumë filmave dhe serialeve shqiptare.

Yllka tanimë ka krijuar familjen e saj, ajo me burrin dhe vajzën tani jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, nga ku shfaqet herë pas here.

Ajo së fundmi është paraqitur së bashku me vajzën e saj duke kaluar kohë në plazh, e duket se ato janë shumë të lumtura duke i shijuar rrezet e diellit.

Kujtojmë që pak ditë më parë Yllka ishte në Kosovë, ku mori pjesë në xhirimet e filmit ‘Zgjoi’ i cili pritet të lansohet së shpejti dhe të jetë një film mjaft i mirë.

MUND TË JU PËLQEJNË