Për aktoren e njohur, Yllka Gashi, dita e sotme zuri të fillojë me urimet më të mira.

Kjo pasi që bashkëshorti i saj feston ditëlindjen, dhe ajo ka uruar në mënyrën më të veçantë, shkruan Kosovarja.

Ndër të tjera ajo shkroi “Urime ditëlindjen dashuri”.

Siç kujtojmë, aktorja e dikurshme e serialit vendor “Familja moderne”, ka kohë që vijon jetën në Amerikë duke u tërhequr nga të gjitha aktivitet e Kosovës. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË