Është ndër aktoret më të suksesshme, e cila tashmë po arrin edhe jashtë vendlindjes së saj, shkruan Kosovarja.

Ka një jetë të lumtur familjare e këtë e ka dëshmuar edhe përmes rrjeteve sociale, në të cilat është tejet aktive, duke shpalosur detaje të ndryshme nga përditshmëria dhe karriera.

Kësaj here, ajo çfarë e ka bërë të ndjehet e bekuar dhe me emocione pozitive, është një punim nga vogëlushja e saj me të cilën është tejet e lidhur.

Shkrim ky i cili për çdo nënë vlen shumë, i cili tregon dashurinë që Nina ia dhuron aktores të cilën padyshim se çdo ditë e bën të lumtur./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË