Yllka Gashi është ndër aktoret më të dashura dhe më të suksesshme kosovare.

Tash e një kohë të gjatë nuk e kemi parë në ndonjë projekt vendor, por ajo vazhdon të mbetet shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Edhe pse jo në aktrim ajo është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me vajzën e saj dhe kanë bërë stilin e njëjtë të flokëve.

Të dyja po duken tejet bukur.

MUND TË JU PËLQEJNË