Xhensila Myrtezaj së fundi ka realizuar një fotosesion të ri.

Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga fotosesioni i fundit.

Këngëtarja së fundi ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me xhinse, bluzë të bardhë si dhe xhaketë.

“Drenusha është kthyer. #Lokja”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos, në të cilën pranoi shumë komente nga ndjekësit.

Për ndryshe, “Sekreti im” titullohet projekti i fundit nga Xhensila, të cilin e solli në duet me Pirro Çakon. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË