Këngëtarja e mirënjohur Vjollca Haxhiu është ndër artistet më të suksesshme dhe më të dashura për publikun.

Vjollca duke i dhënë prioritet karrierës ka arritur të bëhet nga më të kërkuarat për dasma e gëzime familjare, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është vazhdimisht e angazhuar në aktivitete të ndryshme, ndërkohë nuk i mungon eleganca dhe sharmi në secilën paraqitje.

Këngëtarja kohë pas kohe realizon edhe fotosesione të ndryshme duke shfaqur bukurinë dhe ëmbëlësinë e saj në poza të ndryshme.

E edhe nga aktivitetet e përditshme ndanë imazhe në rrjetet sociale. Mirëpo në fotografinë e fundit ajo ka dëshpëruar fansat me veshjen.

Me ngjyra të papërshtatshme dhe një stil më ndryshe, ajo ka marrë një pozë me duar në qafë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË