Një këngëtare e sukseshme e cila pos me këngët e saj, ka fituar zemrat e publikut edhe me paraqitjet plotë ëmbëlësi e pozitivitet.

Vjollca Haxhiu ka një karriere të gjatë muzikore e cila gjithmonë ka qenë e përkushtuar në profesionin që ka zgjedhur, duke sjellë më të mirën për publiku, shkruan “Kosovarja”.

Vjollca dihet se ka një raporte të mira pothuajse me të gjithë kolegët e estradës dhe jo vetëm. Ajo del të jetë shoqe e mike edhe me familjarët e kolegëve të saj.

Mbase nuk e keni ditur por këngëtarja ka raporte të mira edhe me vajzën e vetme të këngëtarit Sinan Vllasalit, Edonën.

E sot vajza e Edonës ka ditëlindjen e dytë, ku me këtë rast e ka uruar Vjollca përmes një storie në Instagram.

“Urime Nia u bëfsh 100 vjeq”, është urimi i këngëtares për mbesën e Sinanit.

Se kanë shoqri me Edonën e dëshmon edhe fotografia bashkë me vajzën e saj që  këngëtarja e ka publikuar krahas urimit për ditëlindje./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË