Është një nga emrat që ka qëndruar gjatë në skenën muzikore, e që ende vazhdon të jetë ndër emrat më të kërkuar në tregun muzikor.

Violeta ka arritur ti sjell skenës muzikore hite të mëdha të cilat ende dëgjohen më shumë nostalgji, shkruan Kosovarja.

Krijuesja e shumë hiteve përveq që është e zonja në profesionin e saj si këngëtare, ajo po dëshmon se është e zonja edhe në pamjen fizike që nuk po din çka është me u plakë.

Këtë më së miri e dëshmon në imazhet e fundit në të cilat Violeta është shfaqur në top formë si të ishte 20 vjeçare.

Violeta në çdo paraqitje po duket mahnitëse dhe shumë e re  për vitet që ajo ka, për më shumë shikoni fotot dhe binduni./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË